Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Katılımcıları
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

#1
Ankara'dan oyunlarımıza katılmak isteyen arkadaşlar, hepinize merhaba.

Ankara'da genellikle her pazar günü 09:00/10:00 - 12:00/13:00 arası oyunumuz oluyor, bekleriz.

İlk defa oyunlarımıza izleyici olarak katılım gösterecek arkadaşlar, yapı marketlerden temin edebilecekleri koruyucu gözlük ile oyunlarımızı izleyebilir, replika ve ekipmanlar hakkında ilk elden bilgi sahibi olabilirsiniz. ilk seferde izleyici olarak katılım gösteren arkadaşlarımız, yeni başlayanlar için oryantasyon takımı niteliğinde oluşturulan Kardeşler Takımı'na (KT), gerekli taahhütnameyi doldurarak başvurabilirler.
 KT üyeliği ile ilgili tamamlamanız gereken bazı prosedürler var , forumda detayları mevcut, ayrıca Pazar günü oyuna geldiğinizde de Ankara KT sorumlusu arkadaşlar size gerekli bilgileri aktarır. Öncesinde iletişime geçmek isterseniz bana PM ile ulaşabilirsiniz. Kardeşler Takımı sorumlusu arkadaşlar sizin her türlü sorularınızı yanıtlayıp airsoft hakkında bilgi sağlamaya çalışacaklardır.

KT katılım için taahhütnameyi linkteki dökümandan bulabilirsiniz
https://docs.google.com/document/d/1StRr...YcbxU/edit

Katılımınız tamamlandıktan sonra, forumda oluşturulan oyun listelerine adınızı/ nickinizi yazarak oyun tarihi, saati ve duyuruları takip edebilirsiniz.
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • Cracker, Trigun
Ara
Cevapla
#2
bir kez izleyici olarak katıldıktan sonra KT de oynayabiliyormuyuz. Oynayabiliyorsak kiralama yapıp oynayabiliyor muyuz? ilk deneme amaçlı.
Ara
Cevapla
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANIHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ