Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Tanışma & İletişim
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Soruya gerek kalmadı Smile başlamak istiyorum artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara
Selamlar,Tolga ben. 38 yasindayim,Balcova'dayim.Yakin zamanda olacak toplanti-oyun vs varsa bende katilmak isterim.
Ara
Yakında bir tanışma toplantısını heyecanla özlemle sabırsızlıkla bekliyoruz.Halk kitleleri gergin Big Grin
Ara
Selamlar,

Bir süredir gerekli ilgiyi gösteremedik, bunun için özür dileriz.
21 Haziran Çarşamba günü akşam saat 20'de Güzelyalı'daki Mercan cafe'de tanışma toplantısı olacaktır. Toplantı ITF takım kaptanı tarafından yapılacaktır.
I'll take the simple life. Give me an AK-47, a good guard dog, and a nymphomaniac who owns a liquor store. 
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • Otake
Merhaba arkadaşlar. Adım Yücel, 22 yaşındayım. Bornova'da oturuyorum. Meslek hala öğrenci  Big Grin Üniversiteden bir dostumla bir süredir hem videoları izleyerek hem de forumda baya bir dolanarak bu hobby hakkında bilgi sahibi olduk. Ama tabi tecrübelerin yerini tutmaz hiçbiri. O yüzden en kısa zamanda tanışma yemeği, buluşması vs. bir etkinliğe katılıp sizlerle tanışmak isterim. 

Sanıyorum ki haftaya Izmir'de bir tanışma toplantısı olabilirmiş. Yeri ve zamanı kesinleşince paylaşırsanız çok mutlu olurum
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: MnetalJ, 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ