Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir Tanışma & İletişim
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

(10-03-2017, 08:04 PM)Cengiz_Han61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
En yakin toplanti tarihi ile ilgili bilgi alabilir miyim ?

Merhaba,

Bu hafta sonu için etkinlik planlamaktayız. İlk etkinliğe kadar olan sürede bir koruyucu gözlük ve reflektör yelek edinerek ve forumu bol bol okuyarak  hazırlanabilirsiniz. Buradan takipte kalın, detaylar duyurulacaktır Smile
08.10.2017 Pazar günü gerçekleşecek TAC İzmir etkinliğine katılmak isteyenlerin özel mesaj ile ulaşmaları rica olunur.

Katılmak için gerekenler:
  • Koruyucu gözlük
  • Reflektör Yelek
merhabalar baya bir zamandır airsoft videoları izleme olsun aeg bakmak olsun sanırım zehri kapmış olabilirim, umarım en kısa zamanda tanışıp ekipmanlarımıda alıp aranızda oyunlara katılma şansı bulabilirim :SmileBBniz bol piliniz hep dolu olsun Smile
Ara
(10-15-2017, 12:32 PM)Urukain Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar baya bir zamandır airsoft videoları izleme olsun aeg bakmak olsun sanırım zehri kapmış olabilirim, umarım en kısa zamanda tanışıp ekipmanlarımıda alıp aranızda oyunlara katılma şansı bulabilirim :SmileBBniz bol piliniz hep dolu olsun Smile

Selamlar, 

Öncelikle aramıza hoş geldin, ekipman işi için acele etme, işine yaramayacak şeyler alıp paranı yazık etmezsin. Sadece koruyucu gözlük ve reflektör yelek. Gözlükçülerde satılan kırılmaz camlı gözlüklerin işe yaramadığını da belirteyim. Forumda sana açık kısımları bol bol oku, bilgi topla. Oturmayan, boşlukta kalan kısımlarda bana ulaşabilirsin her zaman. 

Bunun dışında 22.10.2017 tarihinde bir TAC oyunumuz olacak, katılmak istersen eğer özel mesajla ulaşman yeterli  Smile
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • Urukain
(03-31-2017, 09:57 PM)DoctorBNA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
İzmir ve çevresinden olup, hobiyi icra etmek isteyen arkadaşlar bu başlıktan bizimle iletişime geçebilirlertuttur.gif

Selamlar
Ben Murat. İzmir Bostanlıda oturuyorum. Forumdan anladığım kadarıyla belli aralıklarla tanışma toplantıları yapılıyor. Bir sonraki toplantıya katılmak için tarih ve mekan bilgilerini paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Ara
(10-16-2017, 04:49 PM)S.Murat Emil Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-31-2017, 09:57 PM)DoctorBNA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
İzmir ve çevresinden olup, hobiyi icra etmek isteyen arkadaşlar bu başlıktan bizimle iletişime geçebilirlertuttur.gif

Selamlar
Ben Murat. İzmir Bostanlıda oturuyorum. Forumdan anladığım kadarıyla belli aralıklarla tanışma toplantıları yapılıyor. Bir sonraki toplantıya katılmak için tarih ve mekan bilgilerini paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Selamlar,

Yakın zamanda planlanan bir tanışma toplantısı yok ancak pazar günü gerçekleşecek etkinliğimize katılarak bilgi edinebilirsiniz, yerinde gözlem yapacağınız için daha sağlıklı olur Smile
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ