Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KARDEŞLER TAKIMI KATILIM İSTEKLERİ
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

(04-28-2017, 01:30 PM)Officer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-28-2017, 09:52 AM)Artemis Entreri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Ben eski forumda kardeşler takımındaydım. Ancak bazı sebeplerden 2015 Haziran dan beri oyunlara katılamıyordum. Yeni forumda etkinlikleri göremiyorum. Örneğin bu pazar oyun varmış sanırım. Oyun nerede? Üyelik yetkilerimi etkinliklere ve diğer tanımlı özelliklere ulaşabilecek şekilde nasıl düzenletebilirim?

Teşekkürler

Oyun organizasyonları bölümünde İstanbul konusu içerisinde görebilirsin. Konu linki; http://forum.airsoftturkey.com/showthread.php?tid=127
Captain
Ara
1. Önümüzdeki dönemde Airsoft Turkey tarafından organize edilecek ilk oyuna katılacak mısınız? Lütfen teyit ediniz.EVET
2. Yanınızda sizden başka izleyici aday olacak mıdır? (Olacak ise her biri için ayrı doldurulmuş taahhütnamelerin bizlere ulaştırılması gerekmektedir.)HAYIR
3. İstanbul'un hangi semtinde oturmaktasınız?KURTKÖY
4. Ulaşımınızı nasıl yapacaksınız? Ulaşım için aracınız var mı? Var ise sizin dışında başka üyelerin ulaşımına da yardımcı olabilir misiniz?VAR
5. Ekipmanınız var mı? Oyuncağınız var mı?VAR
6. Oyuna katılacak mısınız yoksa izleyici mi olmak istiyorsunuz?KATILACAĞIM OYUN YERİNİ ÖĞRENEBİLİRSEM
7. Size ulaşabileceğimiz bir cep telefonunuzu bize verir misiniz? 05366937302

Forumda hiçbir yere giremiyorum kontrol edilmesini rica ederim
Captain
Ara
Sorun Düzeldi  Smile
Captain
Ara
1. Önümüzdeki dönemde Airsoft Turkey tarafından organize edilecek ilk oyuna katılacak mısınız? Lütfen teyit ediniz.EVET
2. Yanınızda sizden başka izleyici aday olacak mıdır? (Olacak ise her biri için ayrı doldurulmuş taahhütnamelerin bizlere ulaştırılması gerekmektedir.)HAYIR
3. İstanbul'un hangi semtinde oturmaktasınız?BEYLIKDUZU
4.Ulaşımınızı nasıl yapacaksınız? Ulaşım için aracınız var mı? Var ise sizin dışında başka üyelerin ulaşımına da yardımcı olabilir misiniz?VAR
5. Ekipmanınız var mı? Oyuncağınız var mı?VAR
6. Oyuna katılacagim.
7. Cep no 0535.363.20.23
Oyun yeri icin verdiginiz yonlendirmeden girmeye calistigimda yetkim olmadigi uyarisini aliyorum.
Ara
ÜYELİĞİM AKTİF EDİLMESİNE RAĞMEN BENDE YÖNLENDİRİLEN LİNKİ GÖREMİYORUM VE YETKİMİN OLMADIĞI UYARISINI ALIYORUM.
Ara
Selamlar,

Halihazırda Kardeşler Takımı üyesiyim.Yeni forumla beraber ben de aşağıdaki İstanbul organizasyonları linkine ulaşamıyorum.

"http://forum.airsoftturkey.com/showthread.php?tid=127"
Ara
Merhaba,

Kardeslere isimlerimizi ekletmeyi unutmusum;

Tolga Kuruca (fox)
alptech ((fox)

İki kisi katilacagiz

İyi akşamlar dilerim
Ara
Merhaba
Ben 30 Nisan'da Kurtköy deki oyuna katılmıştım. Takıma katilabilmem için burdan özel mesaj atmam istemişti. Ancak mesaj atma iznim yok. Yardım edebilir misiniz?
Ara
Merhabalar

2. Yanınızda sizden başka izleyici aday olacak mıdır? (Olacak ise her biri için ayrı doldurulmuş taahhütnamelerin bizlere ulaştırılması gerekmektedir.)   HAYIR

3. İstanbul'un hangi semtinde oturmaktasınız? BEYLİKDÜZÜ
4.Ulaşımınızı nasıl yapacaksınız? Ulaşım için aracınız var mı? Var ise sizin dışında başka üyelerin ulaşımına da yardımcı olabilir misiniz? YOK
5. Ekipmanınız var mı? Oyuncağınız var mı? VAR
6. Oyuna katılacağim.
7. Cep No : 0531 089 78 05

Oyun yeri için verdiğiniz yönlendirmeden girmeye çalıştığım da yetkim olmadığı uyarısını alıyorum. Undecided
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ