Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KARDEŞLER TAKIMI KATILIM İSTEKLERİ
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

(08-03-2017, 01:23 AM)KAAN ÇAĞIN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. Önümüzdeki dönemde Airsoft Turkey tarafından organize edilecek ilk oyuna katılacak mısınız? Lütfen teyit ediniz.
EVET 
2. Yanınızda sizden başka izleyici aday olacak mıdır? (Olacak ise her biri için ayrı doldurulmuş taahhütnamelerin bizlere ulaştırılması gerekmektedir.)
HAYIR

3. İstanbul'un hangi semtinde oturmaktasınız?
GÖZTEPE

4. Ulaşımınızı nasıl yapacaksınız? Ulaşım için aracınız var mı? Var ise sizin dışında başka üyelerin ulaşımına da yardımcı olabilir misiniz?
KENDİ ARACIM İLE - GİDERKEN EVET ANCAK DÖNÜŞTE DURUMA BAĞLI

5. Ekipmanınız var mı? Oyuncağınız var mı?
EVET

6. Oyuna katılacak mısınız yoksa izleyici mi olmak istiyorsunuz?
KATILMAK İSTERİM (İLK OYUNUM OLACAK)

7. Size ulaşabileceğimiz bir cep telefonunuzu bize verir misiniz?
0*****
Ara
Merhaba Ben Yakup Çebi, öncelikle burdan Şamil Bey'e teşekkür etmek istiyorum telefonda bana yardımcı olduğu için. Yeni üye oldum ve yakın zamanda oyuna misafir olarak katılmak istiyorum. Herhangi bir oyuncağım yok. Ümraniye Şerifali'de oturuyorum. Aracım vardır. Herkese iyi günler
Ara
1. Önümüzdeki dönemde Airsoft Turkey tarafından organize edilecek ilk oyuna katılacak mısınız? Lütfen teyit ediniz.
EVET 
2. Yanınızda sizden başka izleyici aday olacak mıdır? (Olacak ise her biri için ayrı doldurulmuş taahhütnamelerin bizlere ulaştırılması gerekmektedir.)
HAYIR

ÜMRANİYE ŞERİFALİ

4. Ulaşımınızı nasıl yapacaksınız? Ulaşım için aracınız var mı? Var ise sizin dışında başka üyelerin ulaşımına da yardımcı olabilir misiniz?
KENDİ ARACIM VAR, YARDIMCI OLABİLİRİM

HAYIR

İZLEYİCİ

7. Size ulaşabileceğimiz bir cep telefonunuzu bize verir misiniz?
0**********
Ara
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle aramıza hoş geldiniz, en yakın oyun zamanı sizlere mesaj yolu ile iletilecektir o zamana kadar, forum da size açık alanları okuyup adımları takip etmenizi öneririm...
Ara
1. Önümüzdeki dönemde Airsoft Turkey tarafından organize edilecek ilk oyuna katılacak mısınız? Lütfen teyit ediniz.
- Evet

2. Yanınızda sizden başka izleyici aday olacak mıdır? (Olacak ise her biri için ayrı doldurulmuş taahhütnamelerin bizlere ulaştırılması gerekmektedir
-Hayır

-Bahçelievler/Çobançeşme 

-Aracım var , yardımcı olurum

-Hayır

-İzleyici olup ekipman konusunda eksiklerimi tamamlamak ve öyle başlamak istiyorum

7. Size ulaşabileceğimiz bir cep telefonunuzu bize
 verir misiniz?
-PM den paylaşabilirim yetkililere
Ara
Merhaba Mars

Aramıza Hoşgeldin.. Yardımcı olabilecegimiz başka bir husus olur ise  özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsin.

oyunlarda görüşmek dilegi ile..

Ara
Selamlar giriş formunuzu indirdim ve doldurdum bu formu göndermem yada eklemem gereken biryer var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ara
(08-12-2017, 12:47 AM)tegmento Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar giriş formunuzu indirdim ve doldurdum bu formu göndermem yada eklemem gereken biryer var mı ?

Tugek Kaptana Özel Mesaj yolu ile iletmeniz 
ilk jatıldıgınız oyuna da orjınal nushasını getirmeniz gerekmektedir.

Ara
(08-12-2017, 12:29 PM)CeZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2017, 12:47 AM)tegmento Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar giriş formunuzu indirdim ve doldurdum bu formu göndermem yada eklemem gereken biryer var mı ?

Tugek Kaptana Özel Mesaj yolu ile iletmeniz 
ilk jatıldıgınız oyuna da orjınal nushasını getirmeniz gerekmektedir.

Teşekkür ederim.

Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ