Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selam Aramıza Hoş Geldiniz
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Avcılık,atıcılık derken(aktif olarak devam etmekteyim)...şimdide AirsoftSmile...45 yaşında biraz geç olmuş olabilir,farkındayım.
KWA erg m4  alarak işin bir ucundan başlamanın doğru olucağını düşündüm..Ekipman ve mühimmat tamamlanınca ve HANGİ takım olucağına karar verdiğim an sizlerle beraber olmayı düşünüyorum(tabiki,sizlerde beni kabul ederseniz)..Smile
Siteye üye olduğumdan beri ''etkinlik takvimi'' bölümüne erişim iznimin olmadığı belirtiliyor..Dolayısı ile etkinlikleri takip edemiyorum.??
WW2 ve Vietnam ekipmanları ile ilgili tedarikçi  bilgileri almak için koleksiyonerle ile iletişime geçmek istiyorum..
Herkese selamlarımla..
Ara
(07-04-2017, 08:27 PM)Skeeter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avcılık,atıcılık derken(aktif olarak devam etmekteyim)...şimdide AirsoftSmile...45 yaşında biraz geç olmuş olabilir,farkındayım.
KWA erg m4  alarak işin bir ucundan başlamanın doğru olucağını düşündüm..Ekipman ve mühimmat tamamlanınca ve HANGİ takım olucağına karar verdiğim an sizlerle beraber olmayı düşünüyorum(tabiki,sizlerde beni kabul ederseniz)..Smile
Siteye üye olduğumdan beri ''etkinlik takvimi'' bölümüne erişim iznimin olmadığı belirtiliyor..Dolayısı ile etkinlikleri takip edemiyorum.??
WW2 ve Vietnam ekipmanları ile ilgili tedarikçi  bilgileri almak için koleksiyonerle ile iletişime geçmek istiyorum..
Herkese selamlarımla..

Merhaba Ersoy Bey,
Etkinlik takvimine ulasmak icin oncelikle kardesler takimi statusune erismelisiniz. 
Bunun icin bir bulusmamiza ziyaretci olarakta olsa katilmanizi isteyecegiz. Ki siz hali hazira replikanizi temin etmissiniz oyuna dahil olabilirsiniz. Bunun icin kt kaptan veya yardimcilari sizinle irtibata gececektir. 
Ww2 temasi hususunda samil ve derya yardimci olabilir. Keza eski bir screaming eagle olarak ucundan bende bilgi verebilirim.

Hosgeldiniz. Smile
j8y7gL.png
Ara
Merhaba 

Öncelikle tüm yani arkadaşlar hoş geldiniz;

İstanbul için bu hafta sonu (Bu sefer saat 17:00 da başlayacak) oyunumuz açıldı, yeni oyuncuların taahütnamelerini doldurmalarını ve katılım isteklerini özelden bana iletmelerini rica ederim...

Ha unutmadan

"TÜM YENİ ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN"

(veya fırsatınız var iken ilk buluşmaya gelmeyin  Spiteful )
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • ghost.man
Ara
Selamlar,
İsmim Berkan, 21 yaşındayım Ankardaki etkinliklere misafir olarak katılıp tavsiyeler ve aldığım bilgilerle inşallah oyunlarada aktif katılmak istiyorum yönlendirmenizi bekliyorum saygılar.
Ara
(07-05-2017, 11:36 AM)berkanz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,
İsmim Berkan, 21 yaşındayım Ankardaki etkinliklere misafir olarak katılıp tavsiyeler ve aldığım bilgilerle inşallah oyunlarada aktif katılmak istiyorum yönlendirmenizi bekliyorum saygılar.

Selam Berkanz

Ankara'da ki arkadaşlarımız sizin ile irtibata geçeceklerdir. Bunun dışında Siyahhan ile ÖM ile irtibata geçebilirsin..

Tekrar hoş geldiniz.

Ara
(07-05-2017, 11:36 AM)berkanz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar,

Hoşgeldin Berkan; pm ok.
Ara
Merhabalar, ismim Orhan. 28 yaşındayım. Öncelikle bulabildiğim kadar bilgiyi bulmak ve araştırmak için forumunuza katıldım. Hepimize hayırlısı olur inşallah Smile
Ara
Pifpaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhabalar, ismim Orhan. 28 yaşındayım. Öncelikle bulabildiğim kadar bilgiyi bulmak ve araştırmak için forumunuza katıldım. Hepimize hayırlısı olur inşallah Smile

Selam Orhan,
Oncelikle hosgeldin. Ne yazık ki forum içeriği en basta her kullanıcıya acık olmuyor.
Forum içeriğine net erişebilmek için bir bulusmaya izleyici olarak ta olsa katılıp Kardesler Takımı statusune erişmelisin.
Ki yuzyuze gorusup, replikalari yerinde inceleyerek daha hızlı yoldan bilgi edinebilirsin.
j8y7gL.png
Ara
Hoşgeldin Orhan, oyunlarda görüşmek üzere  Wink
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ