Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selam Aramıza Hoş Geldiniz
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

(09-12-2017, 05:21 PM)Tugek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cüneyit bey bu aralar hızlı sanırım takımını güçlendirmek istiyor...

o zaman cüneyit oyunlara ciddi asılacak...

Şaka bir yana üm yeni arkadaşlar ve eski kaşarlar... Hoş geldiniz..

istediğiniz gibi özelden sorular sorabilir,  genele yazacaksanız önce formu göz ucu ile bir gezininiz derim...

Cüneyt kovalasın seni kaptan  Big Grin Big Grin
Takımım her daim güçlü, biraz daha güce ve kuvvete kimse hayır demez.. Ciddi asılmak bizim ruhumuzda var..
Cüneyt Korkmaz
Azap Takımı - Turan Sancağı Kaptanı

KZbjyZ.jpg
Ara
Selam arkadaşlar, (Aşağıdakileri "Selam" konusu altına da yazmıştım, burası yankı yapıyor demeyin Smile )
Adım ve soyadım Refik Güventürk
Yaşım 35

Yıllarca arkadaşlarla oyuncak tüfeklerle kendi evimize baskın yapıp durduk smile.png
Şimdi sırada işi daha ciddiye taşımak var. 
Teknik alt yapım yok ama işi ciddi icra eden kimselerle oynamak isterim. Önereceğiniz bir ekip var mı?
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • KorkmaZ
Ara
(09-12-2017, 01:51 PM)KorkmaZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2017, 01:50 PM)MahirKara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, arkadaşlar ben Mahir KARAKOÇ 28 yaşındayım herhangi bir oyuncağım yada oyun amaçlı ekipmanım yok bu sporu hem hobi hemde sosyal aktivite olarak gerçekleştirmek istiyorum mümkün oludoğunca oyunlara hem misafir olarak hemde oyuncu olarak katılmak isterim

Mahir merhaba,

Ekipmanlara ve donanımlara oyunlarımıza misafir olarak karar vermen daha mantıklı olacaktır.
AEG lere dokunarak gerekse kullanarak hangi ekipmanı ve istediğin askeri karakteri seçeceğine karar verebilirsin.

En kısa zamanda oyun için sana mesaj atabiliriz.
Beklemede kalman yeterli olacaktır.

Görüşmek üzere.
Cüneyt bey merhaba , 

Oyunlara misafir olarak geldiğimde koruyucu gözlük dışında gerekli olan herhangi bir şey varmı ?
İlk oyunu sabırsızlıkla bekliyorum
Ara
(09-20-2017, 02:27 PM)MahirKara Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-12-2017, 01:51 PM)KorkmaZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2017, 01:50 PM)MahirKara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, arkadaşlar ben Mahir KARAKOÇ 28 yaşındayım herhangi bir oyuncağım yada oyun amaçlı ekipmanım yok bu sporu hem hobi hemde sosyal aktivite olarak gerçekleştirmek istiyorum mümkün oludoğunca oyunlara hem misafir olarak hemde oyuncu olarak katılmak isterim

Mahir merhaba,

Ekipmanlara ve donanımlara oyunlarımıza misafir olarak karar vermen daha mantıklı olacaktır.
AEG lere dokunarak gerekse kullanarak hangi ekipmanı ve istediğin askeri karakteri seçeceğine karar verebilirsin.

En kısa zamanda oyun için sana mesaj atabiliriz.
Beklemede kalman yeterli olacaktır.

Görüşmek üzere.
Cüneyt bey merhaba , 

Oyunlara misafir olarak geldiğimde koruyucu gözlük dışında gerekli olan herhangi bir şey varmı ?
İlk oyunu sabırsızlıkla bekliyorum
Önceliğimiz güvenlik olduğu için gözlük şart.
Oyun alanlarının arazi olduğunu düşünürsek bir bilekli bir ayakkabı da iyi olur. 
Sonrasında oyuncular üzerindeki ekipmanları, aeg, pistol, kamuflaj ve hücum yeleği gibi ekipmanları görünce ne almak istediğine o zaman karar vereceksin.
Cüneyt Korkmaz

KZbjyZ.jpg
Ara
Herkese Meraba ben yeni üyeyyim misafir oyuncu olarak bu oyunu denemek istiyorum ankarada böyle bi imkan sunacak topluluk varmı acaba_
Ara
(09-27-2017, 02:29 PM)Alper demircioglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Meraba ben yeni üyeyyim misafir oyuncu olarak bu oyunu denemek istiyorum ankarada böyle bi imkan sunacak topluluk varmı acaba_

Alper bey merhaba,

Öncelikle foruma hoş geldiniz.
Büyük şehirlerimizin bir çoğunda Airsoft hobisini icra eden arkadaşlarımız var.
http://forum.airsoftturkey.com/showthread.php?tid=146
bu linkte kendinizi tanıtırsanız yetkili arkadaşlar sizinle irtibata geçecektir.

İyi forumlar.
Cüneyt Korkmaz

KZbjyZ.jpg
Ara
Merhaba
Adım Raif FAYDALI 35 yaşındayım izmirde ikamet ediyorum senelerdir avcılık yapıyorum artık yeni bir hobi edinmek istiyorum izmirde yapılacak bir etkinliğe konuk olarak katılmak oyunu ve oyuncakları incelemek istiyorum haberdar ederseniz sevinirim

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
Merhabalar efeniimm,
Ben Berkan Güntan 27 yaşındayım izmirde oturuyorum ve ekonomi üniv. 4. sınıf bilgisayar müh.  öğrencisiyim (evet uzadı biraz vurmayın yüzüme Big Grin ) aslında 3 yıldır falan başlamak istiyordum airsofta ama kısmet olmadı inşallah bu sefer gol olur diyelim, umarım en kısa zamanda ekipmana karar verip alıp oyunlarda yer alabilirim herkese iyi forumlar
Ara
Berkan bey merhabalar,

Öncelikle foruma hoş geldiniz.İzmirde Çok güzel insanlar bu hobiyi icra etmekte.

http://forum.airsoftturkey.com/showthrea...21#pid3721

Bu linkten kendinizi tanıtırsanız en kısa sürede sizinle iletişimi geçeceklerdir.

Keyifli günler dilerim.
Ba_l_ks_z-7.png
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • DoctorBNA, Urukain
Ara
Merhaba Mustafa Mutlu 23 yaşımdayım mobilya sektörüyle ugraşıyorum airsoftturkeyi eglenceli bulup yeni arkadaslar yeni ortam ve spor için katıldım aralarında yeni arkadas arayan istanbul avrupa civarımda organize düzenleyen arkadaslar ulaşırsa sevinirim saygılar
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ