Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanışma & İletişim
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Merhaba Mehmet.

Öncelikle burada bulunan bütün insanlar hobici ve bu işi gönüllü olarak yapıyorlar. Bu nedenle her dakika forumda olmayabilirler. Gençliğin verdiği bir heyecan var seni çok iyi anlıyorum. Öncelikle forumda Oyun ve organizasyon kurallarını iyice oku. Bizim ile tanışmak içinde ünv. önünde bulunan Ofsayt playstation cafeye gelebilirsin. Buradan da sana izleyeceğin yol hakkında detaylı bilgiler verebiliriz.

İyi akşamlar.
kbbXEy.jpg
Ara
Herkese Merhaba,
Ben Yusuf Çelik. 28 yaşındayım. Gaziantep'te oturuyorum. İzlediğim videolar okuduğum yazılar sayesinde Bu hobiyle tanışmak, kendimi geliştirmek ve sizlerlede tanışmak istiyorum.
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • Officer
Ara
(04-17-2017, 12:11 PM)YusufÇelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Merhaba,
Ben Yusuf Çelik. 28 yaşındayım. Gaziantep'te oturuyorum. İzlediğim videolar okuduğum yazılar sayesinde Bu hobiyle tanışmak, kendimi geliştirmek ve sizlerlede tanışmak istiyorum.

Selam,

Hoş geldin. Öncelikle oyun ve organizasyon kurallarını okumanı tavsiye ediyorum. Tanışmak istersen genelde Üniversitenin karşısında Ofsayt Playstation Cafe'de oluyoruz. Şu an herhangi bir ekipman almanı önermem. Sadece koruyucu gözlük alarak oyunlarımızdan birine gözlemci olarak gelirsin. Daha sonrasını zamanla tamamlarsın... Buradan istersen direkt iletişim de kurabilirsin... 

Selamlar,
Erman
Ara
(04-17-2017, 12:47 PM)Kabasakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-17-2017, 12:11 PM)YusufÇelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Merhaba,

Selam,

Hoş geldin. Öncelikle oyun ve organizasyon kurallarını okumanı tavsiye ediyorum. Tanışmak istersen genelde Üniversitenin karşısında Ofsayt Playstation Cafe'de oluyoruz. Şu an herhangi bir ekipman almanı önermem. Sadece koruyucu gözlük alarak oyunlarımızdan birine gözlemci olarak gelirsin. Daha sonrasını zamanla tamamlarsın... Buradan istersen direkt iletişim de kurabilirsin... 

Selamlar,
Erman

Tekrar merhaba Süleyman abiylede direkt olarak telefonla görüştüm konu ilgili bilgilendirdi. İlginize çok teşekkür ederim.
Ara
Yusuf kardesim merhaba... 
Erman arkadasimiz yazmış Süleyman ilerde görüşmüşsün zaten. Bu pazar burnu organizasyonumuz var. Gelmek istersen Süleyman ile iletişime geçebilirsin. Sana gerekli bilgileri vericektir. Tekrar hosgeldin.
kbbXEy.jpg
Ara
(04-10-2017, 09:15 PM)Mehmet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adım Mehmet 19 yaşındayım hem okuyorum hemde kendi işimde çalışıyorum savaşmayı çok seviyorum bu yüzden katılmak istiyorum yardımcı olun lütfen

Merhaba Mehmet Ben Esat (Dagkulu) Wsat takımındayım öncelikle forumun içinde genel kurallar ve airsoftla ilgili TAC Hassasiyetlerini içeren metinleri okumanı tavsiye ederiz.  link vermiyoruz. forum içinde gezinip. hem bilgi sahibi olabilirsin hemde aklındaki sorulara cevap bulabilirsin. telefon numaranı bırakırsan arkadaşlar whatsapp grubuna seni dahil edebilir.

kolay gelsin.
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ