Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlar
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Selamlar!

Ben Erdi Örs. 19 yaşındayım, Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. İstanbul Büyükçekmece'de oturuyorum.
Henüz airsoft ile alakalı herhangi deneyimim yok, ancak yaklaşık 3-4 aydır internetten çeşitli kaynakları takipteyim ve ben de başlamayı düşünüyorum.
Öncelikle bir GBB Pistol ve kiralamalı ekipman ile oynama ve boş vaktimde pistol ile nişan çalışma planlarım var. Tabii her şeyden önce bir gözlük ve misafirlik var planda.  Big Grin
Özellikle şansım olursa kendi okulumdan da insanlar ile buluşup okul içinde bir klüp kurup bu sporu biraz daha yaygınlaştırıp, insanlarla buluşturmayı isterim.

Ayrıca madem tanışma sayfası, metal müzikten hoşlanır ve bas gitar çalarım.
Ara
Selam Erdi

Öncelikle Hoşgeldin..

Maalesef bizim grubumuzda kıralama olmuyor.. İlk oyunumuza mısafir olarak katılma fırsatın olur ise daha net bir şekilde anlatabiliriz.

bunun dışında bende metal mzuık severım ve amator olarak ta elektro gıtar çalmaktayım.

forum surecınde yardımcı olmak adına aşagidaki sosyal medya hesabımı ekleyebilirsin..

oyunlarda goruşmek uzere..

https://www.facebook.com/aski.esir

Ara
Ben de Sami Kaya, İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Uzun zaman boyunca airsoft oyunlarının takipçisi oldum ve artık başlamaya karar verdim. Silahlara ve bu tarz oyunlara olan ilgim küçüklüğümden geliyor. Küçük yaşımdan beri ateşli ve havalı silahlarla çok kez atış yapma imkanım oldu, poligonlarda düzenlenen etkinliklerde bulundum. Babamdan ve diğer büyüklerimden eğitimler aldım. Airsoft oyunlarına katılmak için can atıyorum Smile
Bu oyunda daha önce yer almış arkadaşlarım yardımıyla ve kendi imkanlarımla gerekli ekipmanlarımın çoğunu karşıladım. İçine girdikçe ekipmanlarımı da kendimi de geliştireceğimi düşünüyorum. Smile
Ara
Hoşgeldin Sami, ekipmanları toplamak kadar oyunlara katılmadan önce kuralları okumakta önemli, aman diyim bunu atlama. Aslında oyuna misafir olarak gelmeden ekipman almanızı tavsiye etmiyoruz ama seni yönlendiren arkadaşların olduğu için bu bir istisna. Hava durumu ve ülke gündemi müsade ettiğince 2 haftada bir düzenli olarak oyun yapıyoruz. Bu pazar kurtköyde oyunumuz olacak. Kardeşler Takımı ile irtibata geçerek kaydını yaptırabilir ve oyuna gelebilirsin.
(08-04-2017, 11:25 AM)KoMiNiX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin Sami, ekipmanları toplamak kadar oyunlara katılmadan önce kuralları okumakta önemli, aman diyim bunu atlama. Aslında oyuna misafir olarak gelmeden ekipman almanızı tavsiye etmiyoruz ama seni yönlendiren arkadaşların olduğu için bu bir istisna. Hava durumu ve ülke gündemi müsade ettiğince 2 haftada bir düzenli olarak oyun yapıyoruz. Bu pazar kurtköyde oyunumuz olacak. Kardeşler Takımı ile irtibata geçerek kaydını yaptırabilir ve oyuna gelebilirsin.
Söylediğiniz gibi kuralların ne kadar önemli olduğunu arkadaşlarımda iletti, ben de her birini dikkatlice okudum. Özellikle dikkat edeceğimi söyleyebilirim. Ayrıca teşekkür ederim anlayışlı olduğunuz için. Herhangi bir sıkıntı çıkmazsa ben de bu hafta sonu yapılacak oyunda yer almaya çalışıyorum. Smile
Ara
Herkese selamlar teğmen adım 35 yaşındayım istanbulda yaşıyor ve teknisyenlik yapıyorum. bende kısmet olursa oyunlarınıza katılmak istiyorum. Şimdilik tüfek, pistol, gözlük ve yeleğimi aldım. Kamuflaj kask ve maskeyi de en kısa zamanda temin edeceğim. Bu ekipmanlarla oyunlarınıza katılmamda bir sakınca var mı teşekkürler.
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • KT-leon_52
Ara
Selam @tegmento

Aramıza Hoş Geldiniz.. Aşagidaki forum linkine tıklayarak ilk aşamya başlayabilirsiniz..

http://forum.airsoftturkey.com/showthrea...89#pid2489

• tegmento
Ara
Merhaba,

minumum beklentimiz Gözlüğünüzün olmasıdır, bunu dışında genelde ilk oyunlarına gelen arkadaşlardan oyun oynamak için değil bizler ile tanışmak hedefi ile gelmelerini bekleriz. 

Bunu dışında öncesinde alım yapmanız gereksiz masraflara sizi sokabilir, yüklü bir alış veriş yapmadan gelin önce bir tanışalım...

Tüm arkadaşlar aramıza hoş geldiniz, Tüm arkadaşlardan forumu iyi bir incelemesini rica ederim ilk oyun sonrasında daha fazla bir alanı görebileceksiniz... 

ek olarak;

aşağıdaki linkten başlamanızı öneririm...

http://forum.airsoftturkey.com/showthread.php?tid=178
  • tegmento
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ