Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günaydın/Geyik/Chat
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

Yazın son günlerini yaşıyoruz. 
Oyunlara katılım sağlamanız kış aylarında ki oyun özleminizi bir nebze olsun hafifletecektir.

@Tugek duy sesimizi kaptan ara buluşma falan yapalım.
Cüneyt Korkmaz
Azap Takımı - Turan Sancağı Kaptanı

KZbjyZ.jpg
Ara
(09-12-2017, 02:30 PM)Craemax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdisindan airsoft oyuncak alsam hava alaninda SIKINTI cikarir mi bilginiz varmi gerekli belge varmi?

Replikayi aldığınız ülkeye göre yurt dışına çıkarma ve havaalanı prosedürleri değişmekte. Ülkeye girişte ise şahsen 3 ay önce Türkiye ye girişte Antalya havalanında yanlış hatırlamıyorsam silah masasından(adı yanlış olabilir) bir polis memuru havaalanındaki gümrükden bir memur eşliğinde replikayı incelemiş faturasının ,biletimin ve pasaportumun fotokopisini aldıktan sonra replikayı teslim etmişlerdi.Önemli olan sakin bir şekilde oyuncak olduğunu güzel bir dille anlatmanız.

Edit: bunları 18 yaşından büyük olduğunuzu var sayarak yazdım...
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • KorkmaZ
Ara
(09-12-2017, 04:42 PM)Ata Nutku Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-12-2017, 02:30 PM)Craemax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdisindan airsoft oyuncak alsam hava alaninda SIKINTI cikarir mi bilginiz varmi gerekli belge varmi?

Replikayi aldığınız ülkeye göre yurt dışına çıkarma ve havaalanı prosedürleri değişmekte. Ülkeye girişte ise şahsen 3 ay önce Türkiye ye girişte Antalya havalanında yanlış hatırlamıyorsam silah masasından(adı yanlış olabilir) bir polis memuru havaalanındaki gümrükden bir memur eşliğinde replikayı incelemiş faturasının ,biletimin ve pasaportumun fotokopisini aldıktan sonra replikayı teslim etmişlerdi.Önemli olan sakin bir şekilde oyuncak olduğunu güzel bir dille anlatmanız.

Edit: bunları 18 yaşından büyük olduğunuzu var sayarak yazdım...
Anladim tesekkurler.
Ara
(09-12-2017, 03:22 PM)KorkmaZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazın son günlerini yaşıyoruz. 
Oyunlara katılım sağlamanız kış aylarında ki oyun özleminizi bir nebze olsun hafifletecektir.

@Tugek duy sesimizi kaptan ara buluşma falan yapalım.

Evet ağabey aslında bir nevi de o yüzden oyun olsun istiyorum. Sıcak havalarda güzel havalar da oynayacağımız oyun sayısı azaldı malum kışa doğru gidiyoruz adım adım. 20 - 30 kişi gidip saldır savun yapalım  Big Grin Big Grin Big Grin 

Geçen avcıkoru oyunundan hiç bir şey anlamadım  Dodgy
  • Fubar
Ara
Way @[b]Mr.Wish[/b] gelmiş hoş gelmiş.

Murat abi bir geldin, pir geldin.
Ottomansız olmazdı. Cool Wink
Cüneyt Korkmaz

KZbjyZ.jpg
  • Mr.Wish
Ara
(10-13-2017, 09:18 PM)KorkmaZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Way @[b]Mr.Wish[/b] gelmiş hoş gelmiş.

Hoşbuldum, boş boş duruyormuş, hareket olsun gelmişken Smile
forumimza.png
  • KorkmaZ
(10-14-2017, 03:29 PM)Mr.Wish Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-13-2017, 09:18 PM)KorkmaZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Way @[b]Mr.Wish[/b] gelmiş hoş gelmiş.

Hoşbuldum, boş boş duruyormuş, hareket olsun gelmişken Smile

En güzelini yaptın abi..  Drinks
Cüneyt Korkmaz

KZbjyZ.jpg
  • Mr.Wish
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ