Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] Foruma Hızlı Resim Yüklemek
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Merhabalar,

Konulara ve gönderdiğiniz mesajlara herhangi bir internet sitesi üzerinden resim yüklemek yerine forumdaki eklenti üzerinden kolayca resim ekleyebilirsiniz.

Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

ZZ9kLZ.png

ldOjkb.png
Ara
Boyut ayarlamakta sıkıntı çekiyoruz Halit.  Kontrol edebilir misin?
kbbXEy.jpg
Ara
(04-01-2017, 10:48 PM)Officer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Konulara ve gönderdiğiniz mesajlara herhangi bir internet sitesi üzerinden resim yüklemek yerine forumdaki eklenti üzerinden kolayca resim ekleyebilirsiniz.

Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

ZZ9kLZ.png

ldOjkb.png

(04-02-2017, 03:48 PM)Fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boyut ayarlamakta sıkıntı çekiyoruz Halit.  Kontrol edebilir misin?

Boyut Boyut Boyut
kbbXEy.jpg
Ara
ld_Ojkb.png

boyut ile nasıl bir sıkıntı var hacı ?
ben önce boyutu seçtim sonra choose image yaptım.
seçiyorum boyutu sonra yüklüyorum ama nafile. oyun başlığında ne yaptıysam resmi büyütemedim.
kbbXEy.jpg
Ara
hacı şimdi şöyle, add image to post'a bastıktan sonra dont resize my image seçili olması lazım. Bunu da doğru yapıyorsan fotoğrafın boyutu düşüktür.
Erdoğan ben de debeleniyorum bazı resimlerde. Çözümü şöyle, postimage.org'a kendin yüklüyorsun, yükledikten sonra orda üzerine tıkla, büyük haline sağ tıkla, resmi yeni sekmede aç de. O sekme adresinde yazan, sonu jpg gif png her ne haltsa uzantıyla biten link'i kopyala, resim ekle tuşuna basınca url'yi onu yapıştır, boyut alanlarını boş bırak. Anlatması yapmasından uzun sürüyor.
93ef766.gif
SAS_LOGO.jpg

şaka gibi ama başardım... Big Grin Big Grin

tepesini başarmışım..kendimede edit çakmış oldum....
postimage.org dahil kendime imza ekleyemedim...
...there is no justice,there is only revenge...
      .it's not revenge,it's punishment.
Ara
Forumdaki hızlı resim yükleme eklentisi dışında en kolay site bence http://www.hizliresim.com sitesidir. hemen gözattan resminizi upload ediyorsunuz sonra linki alıp buraya koyuyorsunuz bitti
Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ