Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Güncellemesi Hakkında
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

Peki Halit ben oyun başlığı açtım bunu etkinlik takvimine nasıl ekliyorum.
kbbXEy.jpg
[-] Bu mesaji begenen kullanicilar:
  • DoctorBNA
Ara
ahali! son konular kısmından en çok okunan vs kısmını kaldırarak yer açtık, genişlettik. Başka öneri-şikayet var mı ?
(04-19-2017, 03:36 PM)KoMiNiX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ahali! son konular kısmından en çok okunan vs kısmını kaldırarak yer açtık, genişlettik. Başka öneri-şikayet var mı ?

Talep: Eski forumdan teknik konularin, resim, video basliklarinin ve iceriginin tasinmasi.
j8y7gL.png
Ara
Cheshirepisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
KoMiNiX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahali! son konular kısmından en çok okunan vs kısmını kaldırarak yer açtık, genişlettik. Başka öneri-şikayet var mı ?

Talep: Eski forumdan teknik konularin, resim, video basliklarinin ve iceriginin tasinmasi.

Onları bi derleyip toplayıp güncellemek lazım olduğu gibi almak yerine. Bilirkişiler şu şu şu başlık önemli, bunun burası yanlış vs diye bildirimde bulunursa hızlanır.
93ef766.gif
(04-19-2017, 05:36 PM)byb Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Cheshirepisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
KoMiNiX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahali! son konular kısmından en çok okunan vs kısmını kaldırarak yer açtık, genişlettik. Başka öneri-şikayet var mı ?

Onları bi derleyip toplayıp güncellemek lazım olduğu gibi almak yerine. Bilirkişiler şu şu şu başlık önemli, bunun burası yanlış vs diye bildirimde bulunursa hızlanır.

Aynen. Kritik/onemli olanlar zaten pin lenmisti sayfalara.
j8y7gL.png
Ara
bunun için bir arşiv hesabı açıp onun aracılığı ile yayınlamak lazım, altına da not düşeriz şu kullanıcı tarafından şu tarihte yayınlandı belki de link vs...

birde bunları arayıp tarayan bir kaç kişi olacaksa şuraya geçicide bir başlık açalım, eski forumdan linkleri atalım. O hesaptan çekmesi kolay olur.
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI (Bu alana reklam vermek için tıklayın.)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ