Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amatör Telsizcilik Sınavı
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Sinava girecek airsoft gonulluleri bana ugramadan sinava girmemenizi tavsiye ederim. Yakinda yine olacak yikda 2 defa yapiliyor normalde, 4 cikarmayi dusunuyorlar...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
(06-09-2017, 10:20 AM)benal_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sinava girecek airsoft gonulluleri bana ugramadan sinava girmemenizi tavsiye ederim. Yakinda yine olacak yikda 2 defa yapiliyor normalde, 4 cikarmayi dusunuyorlar...

Google play de baybar yazin programi indirin ve yolda otobuste vapurda ders calisarak rahat rahat gecersiniz

Ara
(06-09-2017, 10:24 AM)benal_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2017, 10:20 AM)benal_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sinava girecek airsoft gonulluleri bana ugramadan sinava girmemenizi tavsiye ederim. Yakinda yine olacak yikda 2 defa yapiliyor normalde, 4 cikarmayi dusunuyorlar...

Google play de baybar yazin programi indirin ve yolda otobuste vapurda ders calisarak rahat rahat gecersiniz

Merhaba,

Sınav ücreti nedir? Nerede yapılıyor? Bilgi lütfen.
Ara
(06-09-2017, 01:51 PM)cnkblt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-09-2017, 10:24 AM)benal_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Merhaba,

Sınav ücreti nedir? Nerede yapılıyor? Bilgi lütfen.
Suan muracaat yok kiyi emniyeti genel md web sayfasinda sinav tarihleri yayinlanir sinav ucreti 40 tl sinavda abasarili olursaniz kart ucreti ise 50 tl

Ara
AIRSOFT TURKEY REKLAM ALANI

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

© 2008 - 2017 TAC — AIRSOFTTURKEY.COM FORUM SAYFASI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. DESIGNED BY SYNCHE.
TURKISH AIRSOFT CLUB — TÜM AIRSOFT DERNEĞİ